Καλώς ήρθατε Anonymous

Έρωτας, Σεξ και ΣχέσειςΚαριέρα - ΕργασίαΟι Φίλοι μου Και ΕγώΟικογενειακές καταστάσειςΕγώ & ο εαυτός μουΥγεία & ΨυχολογίαΟμορφιά & FitnessΠαιχνίδιαΣυνταγές Κατάλογος Μελών

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Δημοσίευση  στό Πεμ 30 Aug 2007 - 23:01Link στο 1

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
sweet_baby

Δόλωμα
παιδακια ποναει η αμυγδαλη μου...ειναι κατακοκκινες εδω και κανενα χρονο...αλλες φορες ποναει αλλες οχι..μεσα στο καλοκαιρι δεν με πονουσαν καθολου...σημερα κατα τις 3.30 που ξυπνησα,πονουσε ρε γμτ...δεν θελω να παω να τις βγαλω...φοβαμαι Sad εσεις εχετε βγαλει???πως ειναι???τρομοκρατηστε με!

Δημοσίευση  στό Πεμ 30 Aug 2007 - 23:11Link στο 2

whisper

Cleanning Mgmt
ΕΜΕΝΑ με ποναει παντα η δεξια αμυγδαλη μου σε τακτα χρονικα διαστηματα απο το 2001.Τοτε μου ειχαν δωσει amoxil.Ε οποτε ποναω παιρνω αντιβιωση απο μονη μου(το ξερω ειναι μαλακια!!)
Αλλα απο οτι ξερω για να τις βγαλεις πρεπει να κανεις τρελλους πυρετους πρωτα και να σε πονανε καθε χρονο.Διαφορετικα δεν νομιζω οτι θα σε αφησουν να της αφαιρεσεις!!!Πηγαινε σε ενα ντοκτορ και κανε μια ερωτηση

Δημοσίευση  στό Πεμ 30 Aug 2007 - 23:23Link στο 3

sweet_baby

Δόλωμα
λες???μακαρι να ειναι ετσι...παντως μια φορα το χρονο εδω και 2 χρονια ανεβαζω πυρετο λογω αμυγδαλων...παντως ευχαριστω για τις πληροφοριες!! Very Happy Very Happy

Δημοσίευση  στό Παρ 31 Aug 2007 - 0:31Link στο 4

aXwNeFTh

Μητέρα
Θα σου πω το εμετικά αηδιαστικό αλλά αποτελεσματικό που έκανα (μιας και επί ένα χειμώνα, κάθε είκοσι μέρες ανέβαζα πυρετό από τις αμυγδαλές μου) και δεν με ξανάπιασαν.

Πήρα ένα μείγμα από λεμόνι κι αλάτι, πήρα και βατονέτες, στήθηκα μπροστά στον καθρέφτη, άνοιξα το στόμα και.. το άπλωσα πάνω στις αμυγδαλές (το ξέρω.. ασχολίαστο.. απλά είχα κουραστεί). Μετά από λίγο ανέβασα 40 πυρετό και μετά από πέντε ώρες ήμουν περδίκι! Και δεν με ξανάπιασαν!

Δημοσίευση  στό Παρ 31 Aug 2007 - 1:23Link στο 5

marinaki

Mistress Κεφάλαιο
κ εγω εχω ταλαιπωρηθει πολυ κατα καιρους.
μαμα ανατριχιασα!
δεν θα στις βγαλουν τοσο απλαSmileμην ανησυχεις!

Δημοσίευση  στό Παρ 31 Aug 2007 - 2:44Link στο 6

mikroula

Μικρή και αθώα
ααα περαστικα μικροοοο!!

Δημοσίευση  στό Παρ 31 Aug 2007 - 2:53Link στο 7

Ξερω οτι γινεται με λειζερ κι οτι πλεον ειναι πολυ απλη η διαδικασια.Ουτε νοσηλεια γινεται ουτε τπτ.Ποναει μετα βεβαια,οπως καθε επεμβαση, αλλα θα εχεις και τα τυχερα σου χορταινοντας πολυυυ παγωτο!Περαστικουλια,κι ελπιζω να μη χρειαστει..

Δημοσίευση  στό Παρ 31 Aug 2007 - 2:58Link στο 8

egw provlima me tis amygdales exw otan eimai polu stenaxwrimeni. eutuxws den to afinw na exelix8ei omws giati molis ais8an8w enoxlisi kanw kati eispnoes me ena eidiko aerio pou mou edwse h orl kai eimai perdiki.

Δημοσίευση  στό Παρ 31 Aug 2007 - 4:07Link στο 9

sweet_baby

Δόλωμα
joannaki έγραψε:Ξερω οτι γινεται με λειζερ κι οτι πλεον ειναι πολυ απλη η διαδικασια.Ουτε νοσηλεια γινεται ουτε τπτ.Ποναει μετα βεβαια,οπως καθε επεμβαση, αλλα θα εχεις και τα τυχερα σου χορταινοντας πολυυυ παγωτο!Περαστικουλια,κι ελπιζω να μη χρειαστει..

με λειζερ????αρα ουτε ραμματα ουτε τιποτα ε?????αν ειναι ετσι να τις βγαλω...δεν υπαρχει προβλημα!!αλλα σιγα μην εχει εξεληχθει τοσο πολυ το νοσοκομειο μας...ειπαμε! Very Happy

Δημοσίευση  στό Παρ 31 Aug 2007 - 4:08Link στο 10

sweet_baby

Δόλωμα
aXwNeFTh έγραψε:Θα σου πω το εμετικά αηδιαστικό αλλά αποτελεσματικό που έκανα (μιας και επί ένα χειμώνα, κάθε είκοσι μέρες ανέβαζα πυρετό από τις αμυγδαλές μου) και δεν με ξανάπιασαν.

Πήρα ένα μείγμα από λεμόνι κι αλάτι, πήρα και βατονέτες, στήθηκα μπροστά στον καθρέφτη, άνοιξα το στόμα και.. το άπλωσα πάνω στις αμυγδαλές (το ξέρω.. ασχολίαστο.. απλά είχα κουραστεί). Μετά από λίγο ανέβασα 40 πυρετό και μετά από πέντε ώρες ήμουν περδίκι! Και δεν με ξανάπιασαν!

αηδιασα και μονο που το διαβασα...πως θα βαλω τη μπατονετα εκει μεσα????????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης