Καλώς ήρθατε Anonymous

Έρωτας, Σεξ και ΣχέσειςΚαριέρα - ΕργασίαΟι Φίλοι μου Και ΕγώΟικογενειακές καταστάσειςΕγώ & ο εαυτός μουΥγεία & ΨυχολογίαΟμορφιά & FitnessΠαιχνίδιαΣυνταγές Κατάλογος Μελών

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Δημοσίευση  στό Δευ 23 Jun 2008 - 0:37Link στο 1

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
marinaki

Mistress Κεφάλαιο
First topic message reminder :

εχετε ακουσει και πιθανοτατα δοκιμασει τις σερβιετες που εχουν βγει με αρωμα?

δοκιμασα μια φορα και η αληθεια ειναι οτι σε κανουν να αισθανεσαι πολυ δροσερη,αλλα δεν ξαναβαλα γιατι αναρωτηθηκα ποσο ασφαλεις ειναι!

ποια ειναι η γνωμη σας?

Δημοσίευση  στό Τετ 20 Aug 2008 - 0:40Link στο 61

marinaki

Mistress Κεφάλαιο
εγω εχω ειδικο σαπουνακι για την περιοχη και παλι δεν το χρησιμοποιω καθημερινα!
μια δυο φορες το μηνα-συνηθως μετα τη περιοδο κανω και μια πληση με σοδα και αυτα!

απλα οταν εχω μικροενοχλησεις το κοιταω αμεσως και παντα και τελικα δεν ξερω αν ειναι και καλο αυτο!

Δημοσίευση  στό Τετ 20 Aug 2008 - 0:45Link στο 62

όταν το κοιτάς σου βρήσκει κάτι ο γιατρός;;;
σου πονάει η κοιλιά;;

Δημοσίευση  στό Τετ 20 Aug 2008 - 2:37Link στο 63

afroditaki!

Υποδοχή
Το betadin καταστρέφει τη χλωρίδα του κόλπου,δηαλδή σκοτώνει τους μικροοργανισμούς που ζουν εκεί και που χρησιμεύουν στη προστασία του απο παθογόνα!
Τα ειδικά σαπούνια πάλι είναι ο,τι χειρότερο...Το καλύτερο είναι ένα σαπούνι χαμομήλι για τη περιοχή που μπορείς να το χρησιμοποιείς και κάθε μέρα!

Δημοσίευση  στό Τετ 20 Aug 2008 - 2:42Link στο 64

marinaki

Mistress Κεφάλαιο
γιατι να μη γεννηθω αντρας???? ναιε

Δημοσίευση  στό Τετ 20 Aug 2008 - 3:49Link στο 65

melina18

Πρόστυχο Αγγελάκι
Ρε κορίτσια όταν λετε betadine και ειδικά σαπούνια κλπ ....εννοειτε οτι πλένεστε εξωτερικά ή εσωτερικά?? Suspect Εγω μονο εξωτερικά πλένομαι , εσωτερικά μόνο νεράκι.

Δημοσίευση  στό Τετ 20 Aug 2008 - 3:57Link στο 66

marinaki

Mistress Κεφάλαιο
ετσωτερικα βρεWink

Δημοσίευση  στό Τετ 20 Aug 2008 - 7:58Link στο 67

osfpforever έγραψε:H Lux έχει δίκιο το Μπεταντίν σε συχνή χρήση καταστρέφει το φυσικό ph του κόλπου με αποτέλεσμα να πιάνουμε μικρόβια πιο εύκολα.

Δεν το κάνω συνέχεια βρε αλλά μόνο όταν έχω ενοχλήσεις!Ευτυχώς δεν έχω συχνά όμως όπως παραπονιέται το Μαρινάκι που ίσως είναι πιο ευαίσθητη στην περιοχή. Και στο μπάνιο δεν χρησιμοποιώ αυτά τα ειδικά σαπούνια. Συνήθως όταν τελειώνω απο περίοδο μόνο. Να ρωτήσω όμως, αυτά τα μαντηλάκια που είναι υγρά και είναι και καλά για την υγιεινή της περιοχής τα χρησιμοποιείτε;

Δημοσίευση  στό Πεμ 21 Aug 2008 - 3:13Link στο 68

phoebe

Pinball Wizard
marinaki έγραψε:δεν νομιζω οτι ειμαι πολυ καλα!

σιγουρα εχω παθει καποια μικρη μολυνσουλα ειτε απο τη βρωμοθαλασσα που πηγα το σκ ειτε δεν ξερω απο τι αλλο!
δεν θελω παλι να παω στο γυναικολογο!
αμαν πια!καθε τρεις και λιγο κατι εχω!
εβαλα χθες μια εσωτερικη κρεμουλα που μου χει δωσει για να εξισορροπειτε(βαριεμαι να δω πως γραφεται) το πεχα(πςςςς) και θα κανω και μια πληση με σοδα(γιου νοου σοδα ετσι??)

περα απο αυτο νιωθω λιγο καπως!
σαν να ανακατευομαι λιγο να το πω?
το σκ ψιλοπονουσα κιολας
ωορηξια?

κατα τα αλλα μια χαρα!
πουφ!γυναικες!

εγώ έχω πάθει μια φορά στη ζωή μου κολπίτιδα και ήταν απο παραλία ( ήμουν 20 και καθόμουν όλη μέρα στην άμμο χωρίς πετσέτα ή ψάθα No )
γενικά δεν έχω τέτοια προβλήματα, πάω μια φορά το χρόνο γυναικολόγο και κάνω παπ και εξετάσεις και όλα οκ.
σε γενικές γραμμές, δεν πλένομαι με ειδικά σαπούνια για την περιοχή, δεν κάνω πλύσεις, δεν βάζω κρέμες ( δεν κάνει να το πλένεις συνεχώς με σαπούνια και τέτοια, χαλάει η φυσική χλωρίδα της περιοχής) επίσης δεν χρησιμοποιώ σερβιετάκια, φοράω παντα βαμβακερά εσώρουχα (τουλάχιστον εσωτερικά) αποφέυγω τις ολικές αποτριχώσεις και τα στρινγκ (οκ αυτά είναι πιο δύσκολο φαντάζομαι για τις περισσότερες γυναίκες να τα κανουν Razz )
η γυναικολόγος μου λέει πως όλα αυτά βοηθάνε, και πως όσο πιο πολλά βάζεις εκεί, τόσο το χειρότερο.

Δημοσίευση  στό Τετ 15 Oct 2008 - 20:47Link στο 69

marinaki

Mistress Κεφάλαιο
αδιαθετησα την πρωτη του μηνος και σημερα...εχω αρκετο αιμα!

τι στο καλο??
ειναι πολυ νωρις δεν ειναι?
και ειναι αρκετο νομιζω για να ειναι απλη ωορρηξια!

Δημοσίευση  στό Τετ 15 Oct 2008 - 20:52Link στο 70

Kittycat

Μητέρα
Σου ήρθε νωρίτερα περίοδος ναι. Αν δεν είναι από άγχος, πίεση, στρες για κάτι, άντε κάνε υπέρηχο για πολυκυστικές και έλεγχο ορμονών. Αν είναι μία φορά μην σε ανησυχεί, αλλά μαν το παθαίνεις κάθε τρεις και λίγο... άντε κάνε αυτά που σου είπα και πήγαινε στο γιατρό σου. Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης