Καλώς ήρθατε Anonymous

Έρωτας, Σεξ και ΣχέσειςΚαριέρα - ΕργασίαΟι Φίλοι μου Και ΕγώΟικογενειακές καταστάσειςΕγώ & ο εαυτός μουΥγεία & ΨυχολογίαΟμορφιά & FitnessΠαιχνίδιαΣυνταγές Κατάλογος Μελών

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Δημοσίευση  στό Πεμ 4 Jun 2009 - 5:33Link στο 1

First topic message reminder :

λουλουδι

poia einai ta agapimena sas louloudia/fyta?
asxoleiste katholou me kipouriki?

yparxei kalutero pragma autes tis kalokairines vradies apo to na kathesai sto mpalkonaki ,veranta,kipo(o,ti diathetei o kathenas tespa) kai na perivalesai apo giasemia,voukamvilies,nyxtololouda klp?yparxei kalytero pragma apo to na xaideueis me vregmena daxtyla ena vasiliko?(entaksei kaaaati kalytero tha yparxei alla leme twra)

episis poia epipla kipou sas aresoun?ta plastika tou gyftou,ta teak,poia?
peste kamia idea diakosmisis!mia fili mou as poume exei parei kati fanarakia apo ta jambo kai kati kerakia pou ta karfwneis se glastres kai kanoun uperoxi atmosfaira flower

Δημοσίευση  στό Πεμ 4 Jun 2009 - 20:14Link στο 21

μου αρέσουν πάρα πολύ τα λουλούδια...

το μόνο που δε μπορώ να κάνω είναι να τα βάζω σε νάυλον το χειμώνα.

έτσι για το μπαλκόνι μου επέλεξα λουλούδια που δεν παγώνουν το χειμώνα.
έχω:
φοίνικα
δάφνη
καλλιστήμονα
ελέαγνο
παχύφυτο
κρώτον
φουλι
πιξάρι
βασιλικό
και άλλα δύο που δε θυμάμε το όνομά τους.

είναι περήφανη για τον ιππότη της νύχτας (νυστολούλουδο). τον αγαπώ! τον λατρεύω! τον προσέχω σαν τα μάτια μου!

στο μπαλκόνι μου δε χωράνε έπιπλα γιατί δεν υπάρχει πολύς χώρος. έχω μόνο ένα μαυρο σιδερένιο τραπέζι καφενείου.

γενικά προτειμω τα σιδερένια έπιπλα για το μπαλκόνι και όχι τα πλαστικά.

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 0:54Link στο 22

apo tin eupraxi ematha to fouli kai thelw na parw kai gw!twra ftiaxnw ti verantoula mou kai to xw parei polu zesta!exw dei episis se fytwrio mikres lemonies se glastra kai mou aresan polu.to teleutaio pou agorasa itan mia glastra me ortansies roz kai galazies

apla auto pou δiapistwsa einai oti oi times paizoun paaaaaaaaaaara polu apo fytwrio se fytwrio.isws na einai diaforetikis poiotitas fyta alla emena gia 2 omoia sto mati mou fyta sto ena eixan 50€ kai sto allo 100€

ornelaki giati melagxoleis esu?den exeis oute parathyraki gia mia zarntiniera,kati?apokleietai!

zileuw esas pou exete megalous kipous me dentra kai mporeite kai fyteuete laxanika.tha to dokimasw sti glastra

episis thelw na parw mia metalliki zarntiniera-rafiera pou eida ikea kai mpainoun mikra glastrakia kai fainetai o toixos kataprasinos kai na ti gemisw me myrwdika typou vasilikos menta duosmos klp

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 0:57Link στο 23

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
vagulinos

Limo Driver
i pio oraia murodia tin exei i portokalia otan anthizei......de sugkrinetai...

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 1:01Link στο 24

Cherouvim έγραψε:
Είναι ωραίο να έχεις κάτι όμορφο να φροντίζεις και να το βλέπεις να αναπτύσσεται. I love you

auto akrivws.yperoxo synaisthima!!

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 1:02Link στο 25

dandya αυτό με τη ζαρτινιέρα θέλω να το κάνω και εγώ αλλά είναι ακριβές μωρέ....

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 1:03Link στο 26

vagulinos έγραψε:i pio oraia murodia tin exei i portokalia otan anthizei......de sugkrinetai...

portokalies kai lemonies exoume sto xwrio

alla nai... o messiniakos kampos pou einai gematos portokalies exei uperoxo arwma

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 1:05Link στο 27

Από Μεσσηνία είσαι? I love you

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 1:09Link στο 28

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
marinaki

Mistress Κεφάλαιο
εγω "εχασα" το πρωτο μου φυτακι!
(σαπισε εντελως!μαλλον εβαλα περισσοτερο νερο και ηταν ηδη "χαλασμενο"-κακης ποιοτητας)

πηρα ομως ενα ολοιδιο(calandiva) και το χω στο γραφειο μου!

και επειδη δεν ξερω τιποτα απο φυτα, το συγκεκριμενο θελει ελαχιστη περιποιηση και ειναι ανθεκτικο!
καποια στιγμη μαλλον θα χρειαστει μεγαλυτερη γλαστρα και θα πρεπει να το τσεκαρω!

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 1:14Link στο 29

Cherouvim έγραψε:Από Μεσσηνία είσαι? I love you

kai apo ti messinia Very Happy

a!kapote eixa agorasei mia glastroula pou eixe xtypisei sto mati.rwtisa loipon pws legetai to louloudi kai mou leei: to lene erwta,xreiazetai poly frontida kai einai euaisthito kai den antexei polu.katalavaineis giati alwste Razz

Δημοσίευση  στό Παρ 5 Jun 2009 - 1:15Link στο 30

με τον έρωτα είχε αγάπη η γιαγιάκα μου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης