Καλώς ήρθατε Anonymous

Έρωτας, Σεξ και ΣχέσειςΚαριέρα - ΕργασίαΟι Φίλοι μου Και ΕγώΟικογενειακές καταστάσειςΕγώ & ο εαυτός μουΥγεία & ΨυχολογίαΟμορφιά & FitnessΠαιχνίδιαΣυνταγές Κατάλογος Μελών

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 14]

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 2:41Link στο 1

First topic message reminder :

Ολες εχουμε βρεθει σε αυτη τη θεση και ολες φανταζομαι πως εχουμε επιστρατευσει ολο μας το ειναι για να τον κανουμε να μη θελει μονο σεξ.
Το οτι υπαρχουν αλλου πορτοκαλιες κ μπλα μπλα αληθεια το ξερω. Στην παρουσα φαση λειτουργει ο εγωισμος. Θελω να κανω αυτο το ποταπο ανθρωπακι να καταλαβει πως δεν ειμαι μονο μια τρυπα!
Ζητω λοιπον απο εσας ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ συμβουλες μπορειτε να μου δωσετε ωστε να τον κανω να καταριεται την ωρα κ τη στιγμη που ξεστομισε οτι κανουμε φοβερο σεξ αλλα δεν μπορει τις δεσμευσεις!

Σας ευχαριστω προκαταβολικα και πιστευω σε εσας !
Αναμενω τις απαντησεις Smile)

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 11:40Link στο 11

Κακως, να δουλεψεις για να βελτιωσεις τον χαρακτηρα σου. Δεν εχει νοημα να εκδικεισαι. Μονο εσυ βλαπτεσαι ουσιαστικα γιατι ξεπεφτεις και ειναι κριμα. Βρες αλλη διεξοδο για να εκφρασεις τα οποια συναισθηματα σου.

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 11:47Link στο 12

emotional_vampire έγραψε:Ολες εχουμε βρεθει σε αυτη τη θεση και ολες φανταζομαι πως εχουμε επιστρατευσει ολο μας το ειναι για να τον κανουμε να μη θελει μονο σεξ.
Το οτι υπαρχουν αλλου πορτοκαλιες κ μπλα μπλα αληθεια το ξερω. Στην παρουσα φαση λειτουργει ο εγωισμος. Θελω να κανω αυτο το ποταπο ανθρωπακι να καταλαβει πως δεν ειμαι μονο μια τρυπα!
Ζητω λοιπον απο εσας ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ συμβουλες μπορειτε να μου δωσετε ωστε να τον κανω να καταριεται την ωρα κ τη στιγμη που ξεστομισε οτι κανουμε φοβερο σεξ αλλα δεν μπορει τις δεσμευσεις!

κοιτα το θεωρω παιδιαστικο αυτο που λες, αν μπορεις να αρκεστεις σ αυτο που θελει εκεινος να σου δωσει το αφηνεις κα προχωρας.
αντε να κανεις μια τελευταια αποπειρα μηπως και πατε σε κανονικη σχεση.
αλλα εσυ δεν θελεις λες! θες μονο εκδικηση!!
οποτε αυτο που θα σου ελεγα κι εγώ ειναι να προχωρησεις παρακατω! η εκδικηση δεν εχει κανενα απολυτως νοημα. Wink

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 11:59Link στο 13

kafriko arni έγραψε:kat'arxas kalws hr8es an den eisai hdh palio melos me allo nick, mia kai exei syvmei kata kairoys.
Αχαχαχα μέσα στο μυαλό μου είσαι. cyclops

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 12:28Link στο 14

mysteriousart έγραψε:
emotional_vampire έγραψε:Ολες εχουμε βρεθει σε αυτη τη θεση και ολες φανταζομαι πως εχουμε επιστρατευσει ολο μας το ειναι για να τον κανουμε να μη θελει μονο σεξ.

κοιτα το θεωρω παιδιαστικο αυτο που λες, αν μπορεις να αρκεστεις σ αυτο που θελει εκεινος να σου δωσει το αφηνεις κα προχωρας.
αντε να κανεις μια τελευταια αποπειρα μηπως και πατε σε κανονικη σχεση.
αλλα εσυ δεν θελεις λες! θες μονο εκδικηση!!
οποτε αυτο που θα σου ελεγα κι εγώ ειναι να προχωρησεις παρακατω! η εκδικηση δεν εχει κανενα απολυτως νοημα. Wink
αρκει να εισαι σιγουρη οτι αυτος δεν θελει σχεση!!΄απολυτα σίγουρη όμως! Wink

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 12:32Link στο 15

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Pitbull

Video Inspector
emotional_vampire έγραψε:It's all about revenge !

Απο εγωισμο θελω να αντριδρασω, δεν ξερω αν οντως θελω να ειμαι σε σχεση μαζι του. Απλα να το μετανοιωσει!
Και δεν ειναι παιδιαστικο, ειναι απλα θεμα χαρακτηρα Smile

Se parapempw sto prohgoumeno post mou. An se eixe axiopoihsei ws 3 trypes, tora den tha eixes kanena tetoio thema...kai o xarakthras sou tha htan poly pio wrimos...

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 12:44Link στο 16

emotional_vampire έγραψε:Δεν ειχαμε σχεση οχι. Απλα τραβιομαστε 7,8 μηνες... Αρχικα εκ των πραγματων ηταν δυσκολο για σχεση λογω αποστασης, τωρα ομως εχει τελειωσει με υποχρεωσεις και δεν υπαρχει δικαιολογια. Ερχεται κ καλοκαιρι. Αυτος ηταν φανταρος στην επαρχιακη πολη απ'οπου προερχομαι κ εγω σπουδαζω Αθηνα, γι αυτο ηταν ο,τι να ναι η κατασταση.
Και τωρα που τελειωσε ειδικα μου επισημαινει πως δεν θελει δεσμευσεις.

Το καλοκαιρι θα πεφτω συνεχως πανω του γιατι θα ειμαι κ εγω στην πολη μου!
Βεβαια οταν ειπα στον κυριο οτι εκανα κατι αλλο με καποιον απο Αθηνα απο κοντα ξαφνιαστηκε και μου ειπε "ξερεις μια παροιμια?λεει ενας σε ενα φιλο του "την βλεπεις αυτη τη γκομενα?Εγω την εχω ΓΤΠ"και ο φιλος του του λεει "Και αυτη ΓΤΠ σε εχει",δεν μου ξαναεστειλε να συναντηθουμε οσο εμεινα και οταν εφυγα ειδα πως μου εσκασε Block-delete msn.
Προχθες ξαναμιλησαμε βεβαια, και μ ειπε πως κανουμε τελειο σεξ και δεν θελει να σταματησει αλλα θελει μονο αυτο. Και οτι πολλες φορες τον ξενερωνω με γκρινιες! Και οποτε δεν θελω σεξ ξενερωνει και λεει πως του το παιζω ιστορια!

Plus, μιλαγα με ενα φιλο χθες και του εξηγουσα την κατασταση και μου ειπε πως εμεις οι γυναικες εχουμε καποιον που δεν γουσταρουμε απλα για να μας επιβεβαιωνει και μου ειπε να αναρωτηθω μηπως ειμαι και εγω κατι αναλογο για τον εν λογω! Sad

Εγω τι πρεπει να κανω? Να το παιζω ανετη και να τον εχω μονο για να περναω καλα? Δειχνοντας του πως οντως τον εχω ΓΤΠ?Να τον κανω να ζηλευει? Να του δειξω οτι θελω να ειμαι μαζι του? Να τον φτυνω?
αυτό τώρα το διαβασα!! καλωσήρθες κι ολας, ξέχασα να το πω πιο πριν
εχμμ αχμμ κοιτα απ οτι καταλαβαινω.....εχμμμμ βρε κοπελια εσυ ξερεις τι θες απο το παιδι; ας πουμε θελεις σχεση μαζι του; θελεις μονο σεξ; τι; ξερεις;κατσε και σκεψου μονη σου καταρχην και αποφασισε τι θελεις,μετα κανε μια ευθεια συζητηση μαζι του να δεις τι γινεται και μετα αποφασιζεις!!

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 12:49Link στο 17

Animal έγραψε:
Εγω τι πρεπει να κανω? Να το παιζω ανετη και να τον εχω μονο για να περναω καλα? Δειχνοντας του πως οντως τον εχω ΓΤΠ?Να τον κανω να ζηλευει? Να του δειξω οτι θελω να ειμαι μαζι του? Να τον φτυνω?
Δεν ειναι προφανες οτι δεν σε θελει; Γιατι να θες να πιεσεις την κατασταση και να τον "αναγκασεις" να μεινει μαζι σου; Τοση ανασφαλεια σε διακατεχει που δεν μπορεις να τον αφησεις να ζησει ηρεμα και αυτος και εσυ; Και αφου το σεξ ειναι το μονο καλο στην σχεση σας κρατα μονο αυτο αν σου αρεσει. Για σχεση πηγαινε σε καποιον που θα σε θελει, που θα εχει την υπομονη να αντεχει την γκρινια σου και θα βλεπει κατι παραπανω (δυσκολο μεν αλλα οχι ακατορθωτο). Και αυτα τα του τυπου "να τον κανω να ζηλεψει, να δειξω οτι θελω να ειμαι μαζι του κτλ κτλ" ειναι παιδιαστικη αντιμετωπιση του ζητηματος. Μην αποφευγεις το προφανες. Αντιμετωπισε το σαν ενηλικας και προχωρα στην ζωη σου σε κατι καλυτερο.

Θα συμφωνησω.Με τετοιες ιστοριες,μονο χρονο και μυαλο χανεις.Αστον να κανει ο,τι θελει και προχωρα τη ζωη σου,μη δινοντας καμια σημασια...

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 13:18Link στο 18

Pitbull έγραψε:
emotional_vampire έγραψε:It's all about revenge !

Απο εγωισμο θελω να αντριδρασω, δεν ξερω αν οντως θελω να ειμαι σε σχεση μαζι του. Απλα να το μετανοιωσει!
Και δεν ειναι παιδιαστικο, ειναι απλα θεμα χαρακτηρα Smile

Se parapempw sto prohgoumeno post mou. An se eixe axiopoihsei ws 3 trypes, tora den tha eixes kanena tetoio thema...kai o xarakthras sou tha htan poly pio wrimos...
μ επνιξες!! Laughing

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 15:01Link στο 19

Περνας τοσο καλα στο σεξ που δε θες να το χασεις?

Δημοσίευση  στό Κυρ 14 Jun 2009 - 16:03Link στο 20

τρια γραμματα: sex

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης