Καλώς ήρθατε Anonymous

Έρωτας, Σεξ και ΣχέσειςΚαριέρα - ΕργασίαΟι Φίλοι μου Και ΕγώΟικογενειακές καταστάσειςΕγώ & ο εαυτός μουΥγεία & ΨυχολογίαΟμορφιά & FitnessΠαιχνίδιαΣυνταγές Κατάλογος Μελών

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 6]

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:47Link στο 1

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
marinaki

Mistress Κεφάλαιο
οταν εισαι ερωτευμενος, υπαρχει παθος (συνηθως τουλαχιστον)

οταν ομως υπαρχει παθος (χημεια, πολυ καλο σεξ και τα σχετικα), δεν ειναι απαραιτητο οτι υπαρχει και ερωτας

μηπως ομως ειναι ευκολο να μπερδευτεις?
να μεταφρασεις το παθος σε ερωτα, να εχεις την ψευδαισθηση οτι εισαι και ερωτευμενος?

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:50Link στο 2

miscka

ΌλαΤαΓδύνω...
Το γάλα στον καφέ σου το τσέκαρες μήπως είχε λήξει? Razz

Δεν ξέρω, βασικά δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι.
Δηλαδή να δώσω και ορισμό στο τι είναι αυτό που βιώνω με τον σύντροφό μου.
Υποθέτω πάντως πως μπορεί να συμβεί αυτό που περιγράφεις.

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:51Link στο 3

vagulinos

Limo Driver
erotas einai na kaneis sex........
pathos einai na pas kai gia kana kafe pou kai pou....

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:52Link στο 4

marinaki έγραψε:οταν εισαι ερωτευμενος, υπαρχει παθος (συνηθως τουλαχιστον)

οταν ομως υπαρχει παθος (χημεια, πολυ καλο σεξ και τα σχετικα), δεν ειναι απαραιτητο οτι υπαρχει και ερωτας

μηπως ομως ειναι ευκολο να μπερδευτεις?
να μεταφρασεις το παθος σε ερωτα, να εχεις την ψευδαισθηση οτι εισαι και ερωτευμενος?

Ω ναι Rolling Eyes είναι πολύ εύκολο να την πατήσεις έτσι

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:52Link στο 5

Για μένα δεν είναι και πολύ εύκολο γιατί όσες φορές ερωτεύτηκα (η τελευταία ήταν με τον κρητικό και ήταν η πιο δυνατή) άκουγα την φωνή του και η καρδιά μου χτυπούσε πιο γρήγορα! Με έπιανε τρέμουλο και μετρούσα τα λεπτά μέχρι να τον δω ή να τον ακούσω! Έβλεπα τιβί και σκεφτόμουν αν βλέπουμε τις ίδιες διαφημίσεις... Κοιτούσα τον ουρανό και σκεφτόμουν ότι κάτω απο αυτόν τον ουρανό είναι κι αυτός. Μπααααα....δεν θα το μπέρδευα νομίζω...

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:53Link στο 6

ornela

Beach Gymnastics
για μενα το παθος ετσι οπως το ερμηνευεις στη δευτερη σειρα = καυλα και ελξη

ο ερωτας παει χερακι χερακι με το παθος

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:54Link στο 7

vagulinos έγραψε:erotas einai na kaneis sex........
lol!

Τι τα βασανιζεις πολυ πουλακι μου;

Το θεμα ειναι να νιωθεις οσα νιωθεις,να περνας καλα και να το ζεις!!!Δεν παει να λετε και πορθος Razz

Νομιζω οτι το παθος υπαρχει στο σεξ.Ο ερωτας ειναι και στο σεξ και εκτος σεξ.Δεν ξερω αν με πιανεις.Κανεις την μεγαλη ανωμαλια,να πινεις απλως εναν καφε, σου ακουμπαει το χερι και σκεφτεσαι πως τα χερια σας γεννηθηκαν για να ακουμπιουνται Razz .Αυτο ειναι ερωτας!

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:55Link στο 8

marinaki

Mistress Κεφάλαιο
λες μισκιδιο να ειμαι μηνες με καποιον και να μην μπορω να καθορισω αν ειναι ερωτας ή σεξ?? Razz

η ερωτησης ειναι απλα,μικρη και σαφης

το πολυ καλο σεξ-πολυ καλη χημεια-πολυ παθος μπορει να δημιουργησει την ψευδαισθηση οτι εισαι και ερωτευμενος?

φυσικα και μιλαμε για μη καθορισμενες σχεσεις(αν εισαι με τον αλλον και δεν ξερεις, φασκελοκουκουλωστα!)

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 19:57Link στο 9

joannaki έγραψε:
vagulinos έγραψε:erotas einai na kaneis sex........
lol!

Τι τα βασανιζεις πολυ πουλακι μου;

Το θεμα ειναι να νιωθεις οσα νιωθεις,να περνας καλα και να το ζεις!!!Δεν παει να λετε και πορθος Razz

Νομιζω οτι το παθος υπαρχει στο σεξ.Ο ερωτας ειναι και στο σεξ και εκτος σεξ.Δεν ξερω αν με πιανεις.Κανεις την μεγαλη ανωμαλια,να πινεις απλως εναν καφε, σου ακουμπαει το χερι και σκεφτεσαι πως τα χερια σας γεννηθηκαν για να ακουμπιουνται Razz .Αυτο ειναι ερωτας!

Ωωωω.....Δεν πάω καλά!!!!! Διάβασα "τα χέρια σας γεννήθηκαν για να γ@μιούνται!" rofl rofl rofl

Δημοσίευση  στό Πεμ 18 Jun 2009 - 20:08Link στο 10

Για μένα, πάθος υπάρχει όταν έχουμε και δυσκολίες και ο άλλος σε κρατάει στην τσίτα και υπαρχει αυτό το κυνήγι εκατέρωθεν που κάνει την κατάσταση απίστευτα ενδιαφέρουσα και συναρπαστική. Πάθος μπορεί να υπάρχει και μόνο του, έρωτας δίχως πάθος όμως δε νομίζω να υπάρχει. Πάθος και σεξ επίσης πάνε μαζί, έρωτας μπορεί να υπάρχει και πλατωνικά, χωρίς σεξ. Και ναι, το πολύ καλό σεξ, πολύ πάθος, πολύ χημεία μπορεί να δημιουργήσει την ψευδαίσθηση ότι είσαι ερωτευμένος. Αλλά με τα χρονια και την εμπειρία, νομίζω ότι μπορείς να τα διακρίνεις όλα αυτά, γιατί έχεις μάθει να αναγνωρίζεις πώς λειτουργείς ως άνθρωπος. Αμα η ψευδαίσθηση γίνει συναίσθηση και πραγματικότητα, τότε είναι όντως έρωτας, αν όχι, πας στον επόμενο! Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης